اتوبار و باربری زیبا بار

بسته بندی اثاثیه، اسباب کشی و باربری در تهران

باربری و اتوبار زیبا بارتلفن 1720 بدون پیش شماره

باربری ، باربری در تهران

بسته بندی اثاثیه منزل

بسته بندی اثاثیه منزل مهمترین مرحله اسباب کشی است بطوری که اگر آنرا با دقت و رعایت اصول بسته بندی اثاثیه انجام دهیم حمل و نقل و چیدمان آسانی را پیش رو خواهیم داشت.

بسته بندی اثاثیه منزل | 1720 | شرکت اسباب کشی و بسته بندی اثاثیه
بسته بندی اثاثیه منزل

همانطور که اشاره شد بسته بندی اثاثیه مهمترین بخش یک پروژه اسباب کشی است.

دلایل متعددی وجود دارد که اهمیت بسته بندی را برای ما آشکار میکند. بسته بندی اثاثیه منزل وقتی اصولی و صحیح انجام شود باعث میشود که :

  1. سرعت حمل و نقل و چیدمان افزایش یابد
  2. چیدمان اثاثیه سریعتر انجام شود
  3. خسارات ناشی از اسباب کشی به حداقل و در بیش از 70 در صد موارد به صفر برسد.

زیبا بار تهران با استفاده از لوازم با کیفیت ( انواع کارتن، چسب، پکیج های بسته بندی اثاثیه، نایلون های بسته بندی و ... ) و روشهای صحیح بسته بندی اثاثیه منزل و اداری از هرگونه خسارت احتمالی جلوگیری خواهد کرد. بسته بندی اثاثیه با اتوبار زیبابار یعنی تضمین صد در صدی اسباب کشی !

وسایل و لوازم بسته بندی اثاثیه

در اغلب اثاث کشی ها تجهیزاتی که شرح آنها در زیر وجود دارد بکار برده میشود. تجهیزات مرغوب و استخدام کادر حرفه ای، ضامن موفقیت در اسباب کشی است.

وسایل بسته بندی اثاثیه عبارتند از : کارتنهای رگال دار و معمولی در ابعاد و اندازه های مختلف ، پکیجهای حمل رختخواب، چسب پهن، ماژیک، لیبل و برچسب، پوشش های محافظتی از لوازم برقی و آینه های بزرگ، بابل رپ، استرچ رپ، پوشش های ضربه گیر نظیر پوشال اسباب کشی، یونولیت، پلی اتیلن و ...

لازم به ذکر است که بسته بندی اثاثیه با روشهای صحیح زمان چیدمان اثاثیه در منزل جدید را بشدت کاهش داده و از کلافگی زمان چیدمان جلوچیری میکند.

زیبا بار با سالها تجربه در عرصه حمل و نقل و اسباب کشی منزل و اداری بهترین و مطمئنترین روش های بسته بندی اثاثیه منزل و اداری را با استانداردهای بالا و قیمتی بسیار مناسب اجرا خواهد کرد. منتظر تماس شما عزیزان هستیم !

ویدئو بسته بندی اثاثیه منزل

ویدئو بسته بندی اثاثیه - شماره 1

ویدئو بسته بندی اثاثیه - شماره 2

باربری و اتوبار زیبا بار : برند برتر خدمات اسباب کشی و باربری در تهران