باربری ارزان در تهران

اگر قصد دارید تجربه یک اسباب کشی و باربری ارزان را داشته باشید به شما توصیه میکنیم تا انتهای این مطلب با ما همراه باشید. نکات زیادی وجود دارد که ممکن است پاسخ برخی از مهمترین پرسش های شما باشد.

باربری ارزان در تهران
باربری ارزان در تهران

هیچ ارزانی بی دلیل نیست. احتمالا این جمله را بارها و بارها از افراد مسن شنیده باشید اما در حال حاضر هیچ چیز واقعا ارزان نیست.

یک اسباب کشی ساده میتواند تا چند میلیون تومان برای خانواده ها هزینه دربر داشته باشد و این موضوع کاملا طبیعی است. قیمت همه چیز بالاست. همه خدمات گران هستند و ارزانی فقط یک خاطره است اما با این وجود ما به شما میگوییم که هنوز هم میتوان انتظار یک اسباب کشی و باربری ارزان را داشته باشیم. کافیست تا آستین را بالا بزنیم و کمی وزن کم کنیم !

چرا اسباب کشی و باربری ارزان نیست؟

کمی منطقی باشیم. یک سفر درون شهری گاهی برای ما 50 هزار تومان آب میخورد. کمتر از یک ساعت!

اگر هدف شما از یافتن یک شرکت باربری ارزان چیزی مثل هزینه های چند سال پیش است هرگز موفق نخواهید شد. اسباب کشی امروزه هزینه های زیادی دارد که در ادامه به بخری از آنها اشاهر میکنیم

با توجه به موارد بالا طبیعتا نمیتوان انتظار اسباب کشی و باربری ارزان را داشت، اگر چه تا حد مطلوبی میتوان این هزینه ها را کاهش داد.

تفریح یا کار طلافت فرسا

انتظار اسباب کشی ارزان را میتوان داشت در صورتیکه برای آن برنامه ریزی کنیم و نگاهی متفاوت به آن داشته باشیم. شاید تفریح یا یک تجربه جدید !

اگر مدتی قبل از اسباب کشی برای آن برنامه ریزی کنیم:

در آنصورت فقط به یک کامیون باربری برای حمل اثاثیه احتیاج خواهیم داشت و این به معنی کاهش هزینه اسباب کشی تا بیش از نیمی از هزینه کلی است. بنابراین آنچیزی که از یک اسباب کشی و باربری ارزان در نظر داریم را بدست خواهیم آورد.

باربری ارزان تهران

چه کارهایی را نباید انجام دهیم؟

حمل اثاثیه با ماشین شخصی

آیا هدف شما از حمل و باربری ارزان این است که هیچ پولی به شرکتهای اسباب کشی پرداخت نکنید ؟ در اینصورت باید منتظر پرداخت هزینه های گزاف برای تعمیر اثاثیه خود باشید. به شما اکیدا توصیه میکنیم که اثاثیه خود را با ماشین شخصی حمل نکنید مگر موارد کوچک و جزئی !

جابجایی اثاثیه سنگین

مطمئنا هزینه های درمان بیسار بیشتر از اسباب کشی است. برای کاهش میزان هزینه هرگز اثاثیه سنگین مانند گاوصندوق و تردمیل و مواردی مانند ان را خودتان جابجا نکنید. علاوه بر احتمال آسیب اثاثیه، ممکن است سلامتی خود را نیز از دست بدهید.

جمع آوری کارتن های مستهلک

قبلا اشاره کردیم که یکی از راه های کاهش هزینه باربری استفاده از کارتنهای به اصلاح استوک است. یادآوری میکنیم که این کارتنها نباید فرسود و ضعیف باشند. بسیار پیش آمده که این کارتنها باعث ریختن اثاثیه در زمان جابجایی شده اند.

خساست در انعام دادن

پس از اتمام اسباب کشی معمولا کارفرمایان به کارگران باربری انعام میدهند. این یک رسم خوب برای حمایت از قشر کارگران زحمتکش است. بخاطر انجام یک اسباب کشی و باربری با کم هزینه ترین و ارزانترین قیمت ممکن، از انعام دادن به کارگران دریغ نکنید.

آیا زیبا بار یک باربری ارزان است؟

تا آنجا که به ما مربوط میشود ما بر اساس تعرفه های باربری اتحادیه هزینه دریافت میکنیم و طبق معمول در زمان چانه زدن درصدی از آنرا به مشتریان خود تخفیف میدهیم اما کیفیت، سرعت و دقت در انجام کار ( بسته بندی و حمل اثاثیه ) را هرگز قربانی هزینه پایین نخواهیم کرد. با توجه به مطالب ذکر شده پاسخ این است :

بله، زیبا بار تهران یک شرکت باربری ارزان است که بالاترین کبفیت را در ارائه خدمات مدنظر قرار داده است.

شماره تلفن 1720 آماده مشاوره و پاسخگویی به شما عزیزان است. با ما تماس بگیرید.

باربری ارزاناتوبار ارزاناتوبار ارزان تهرانشرکت باربریحمل بار ارزانزیبا بار تهرانباربری در تهراناتوباربری ارزان