کار باربری را به کاردان بسپارید !

با تغییر شیوه زندگی مردم روش های نو در اسباب کشی نیز باب و تعریف می شود . در گذشته ای نه چندان دور خبری از یخچال ساید نبود ولی امروز یک نیاز است و مسلما حمل و جابجایی آن نیز نیاز به روش هایی تازه دارد

کار باربری را به کاردان بسپارید !
کار باربری را به کاردان بسپارید !

مقایسه اسباب کشی در گذشته و حال

امروزه اسباب کشی هم مثل زندگی کردن لوکس شده است . در گذشته با توجه به حجم پایین اسباب و اثاثیه و تنها با یک چرخ دستی و اگر کمی پیشرفته تر و دورتر می شد با یک خودرو سواری در چند نوبت یا وانت بار دوستی و کمک همسایه و دوستان و آشنایان اثاثیه را بار می کردند و در مقصد هم با کمک اقوام و آشنایان تخلیه و بسرعت می چیدند .

امروز اما با ورود انواع و اقسام لوازم رفاهی و اثاثیه های ضروری و غیر ضروری نیاز به روش های جدید برای حمل و جابجایی آنها محسوس است . لوازم مدرن امروز مانند انواع یخچال های بزرگ و چند درب ، پیانو ، گاو صندوق و ویترین ... برای حمل بار نیاز به تجربه و توانمندی افراد متخصص دارد . حتی برای جلوگیری از آسیب دیدگی و حمل آسان تر برخی اثاثیه بدبار نیاز به بسته بندی و ایمن سازی دیده می شود .

مسئله بعد آپارتمان نشینی در شهرهای بزرگ است که وجود پله ها بین طبقات بعضا بیش از سه طبقه نیاز به کارگرهای توانمند را چند برابر کرده است . مثلا با کمک چند نفر از اطرافیان بی تجربه و نابلد نمی توان یخچال ساید را از طبقه هشتم یک ساختمان به طبقه سوم ساختمان دیگر حمل کرد .

و در نهایت با توجه به قدرت بدنی پایین به سبب انجام کارهای سبک اداری و یا مطالعه و عدم تمرینات ورزشی به سبب ذیق مالی و یا وقت توان جابجایی اسباب و اثاثیه در افراد پایین می باشد و باید کار اسباب کشی را بنا بر تمام دلایل گفته شده به شرکت باربری معتبر با افراد مجرب سپرد.

پایان خبر/

بهترین باربری کرج

حمل بار و اثاثیه منزل همراه با خدمات کامل اسباب کشی، بسته بندی اثاثیه و باربری در کرج با قیمت بسیار مناسب توسط زیبا بار - از جمع آوری اثاثیه تا چیدمان را با بهترین اتوبار کرج تجربه کنید

تلفن تماس : 02633201818

باربری تهران

تخصص و تجربه مهمترین عامل موفقیت در یک صنعت و حرفه را میزند و باربری زیبا بار تهران جزو موفق‌ترین و معتبر‌ترین شرکتهای باربری تهران است که برترین سرویس های حمل و نقل و باربری در تهران را قیمتی بسیار منصفانه و با تعهدی مثال زدنی ارائه مینماید.

تماس با 1720 بدون نیاز به کد و پیش شماره

خرید کارتن اسباب کشی

چنانچه به کارتن اسباب کشی نیاز دارید با شماره تلفن 1720 تماس بگیرید و بهترین و مرغوبترین کارتن اسباب کشی را با قیمت مناسب و با قابلیت استفاده مجدد به زیبابار تهران سفارش دهید و در سریعترین زمان ممکن آنرا تحویل بگیرید.