کارتن اسباب کشی

چنانچه به کارتن اسباب کشی نیاز دارید با شماره تلفن 1720 تماس بگیرید و بهترین و مرغوبترین کارتن اسباب کشی را با قیمت مناسب و با قابلیت استفاده مجدد به زیبابار تهران سفارش دهید و در سریعترین زمان ممکن آنرا تحویل بگیرید.

کارتن اسباب کشی
کارتن اسباب کشی

فروش و ارسال کارتن اسباب کشی

اسباب کشی بدون کارتن و بسته بندی اثاثیه قابل تصور نیست و اگر فکر میکنید کارتن های استوک پاسخگوی یک اسباب کشی بدون خسارت است اشتباه میکنید.

ممکن است تجربه استفاده از کارتن های دست دوم را داشته باشید، بنابراین بهتر از هر کسی میدانید که خرید کارتنهای فرسوده از مغازه های مختلف علاوه بر اتلاف وقت باعث صدمه دیدن اثاثیه در حین حمل نقل خواهد شد. ( شاید مقدار زیادی چسب پهن مشکل کارتن های فرسوده را برطرف کند اما زمان باز کردن بسته ها با مشکل روبرو خواهید شد ) بهترین راه برای تهیه کارتن مخصوص اسباب کشی تماس با شماره تلفن چهار رقمی 1720 است. بهترین و با کیفیت ترین و تحویل در کوتاهترین زمان !

چرا کارتن مورد نیاز خود را از زیبا بار تهیه کنیم

بسیاری از فروشگاه های آنلاین کارتن اسباب کشی را در لیست محصولات خود دارند اما به چند دلیل بهتر است کارتنهای مورد نیاز خود را از زیبا بار بخرید:

  1. ما متخصص اسباب کشی هستم و تجهیزات مورد نیاز شما را با بالاترین کیفیت در اختیار داریم
  2. در زمان خرید آنلاین کارتن اسباب کشی شما گزینه را از روی تصویر و توضیحات انتخاب میکنید ولی ما به شما مشاوره میدهیم
  3. سایز کارتن ها معمولا آن چیزی نیست که شما توقع دارید، ما بهتر از هر کسی میدانیم که شما به چند عدد و در چه ابعادی کارتن اسباب کشی نیازی دارید. در ادامه سایز آنها را ذکر خواهیم کرد.
  4. برای حمل اثاثیه و بسته بندی آن علاوه بر کارتن به تجهیزات دیگری نیاز دارید که در تماس تلفنی و مشاوره میتوانید از آنها مطلع شوید
  5. شاید دوست داشته باشید که یک تیم حرفه ای کار بسته بندی لوازم منزل شما را انجام دهند. زیبا بار با افتخار در خدمت شما خواهد بود.

خرید کارتن اسباب کشی

خرید کارتن اسباب کشی

یک تماس کافیست تا بهترین و مقاوم ترین کارتن های موجود در بازار با قیمتی بسیار مناسب در اختیار شما قرار گیرید و بسته بندی اثاثیه خود را آغاز کنید. تماس با 1720 فراموش نشه !

کارتن در ابعاد مختلف

کارتن اسباب کشی در سایزهای مختلف

برای انجام یک اسباب کشی موفق نیاز به کارتن هایی در سایزهای متفاوت نیاز دارید. چه سایزی و چند کارتن؟ راه حل ساده است، بهترین اتوبار تهران مشاور شما است.

تحویل سریع سفارش

تحویل فوری کارتن

یک تماس موفق، یک مشاوره صحیح و ثبت سفارش و نهایتا ارسال کارتن اسباب کشی در سریعترین زمان ممکن توسط پیک زیبابار. چی بهتر از این میخوای ؟

ویژگیهای برتر کارتن های زیبا بار

شما نمیتوانید از هر کارتن مقوایی برای بسته بندی و اسباب کشی استفاده کنید. کارتنهای اسباب کشی باید دارای شرایطی باشند که سهولت در انجام کار را فراهم کنند و همچنین مقاومت لازم برای جلوگیری از آسیب به اثاثیه را دارا باشند. در ادامه مهمترین ویژگیهای محصولات زیبا بار ذکر خواهیم کرد.

فروش کارتن در سایزهای مختلف

زیبا بار انواع مختلفی از کارتن های مخصوص اسباب کشی را در سایزهای مختلف به فروش میرساند که در زیر به معرفی برخی از پرکاربردترین این کارتنها میپردازیم. همچنین شما میتوانید کارتنهای مخصوص مشتریان ( باربری و بسته بندی اثاثیه ) زیبا بار را سفارش دهید. این کارتنها علاوه بر داشتن خصوصیات سایر کارتنها یک لایه گلاسه با نشان زیبا بار دارد.

کارتن اسباب کشی سایز 1

کارتن اسباب کشی سایز شماره 1

کارتن اسباب کشی سایز 2

کارتن اسباب کشی سایز شماره 2

کارتن اسباب کشی سایز 3

کارتن اسباب کشی سایز شماره 3

کارتن اسباب کشی سایز 4

کارتن اسباب کشی سایز شماره 4

1- کارتن های معرفی شده در کادرهای فوق پرکاربردترین های کارتن اسباب کشی هستند و در صورتیکه نیاز به کارتنهایی با ابعاد بزرگتر یا کوچکتر دارید میتوانید انها را نیز سفارش دهید.

2- عدم درج قیمت برای محصولات فوق به علت نوسانات بازار و قیمت تمام شده مواد اولیه میباشد. به هر ترتیب ما مطمئن هستیم که برترین کیفیت را با نازلترین قیمت ممکن به شما ارائه خواهیم کرد.

3- مشتریان گرامی زیبا بار تهران شما میتوانید در زمان رزرو سرویس باربری و اسباب کشی از اپراتور بخواهید تا ملزومات اسباب کشی از جمله کارتن اسباب کشی و سایر تجهیزات نظیر چسب، سلفون، کارتن رگال دار، نایلون حباب دار، پکیج حمل رختخواب و غیره را نیز بهمراه خود داشته باشند.

کارتن مخصوص مشتریان زیبابار

اتوبار زیبابار تهران برای مشتریان خود کارتنهای مخصوصی را تدارک دیده است که علاوه بر خصوصیات کارتن اسباب کشی معمول دارای یک لایه گلاسه است که باعث استحکام هرچه بیشتر کارتنها میشود. این کارتنها در ابعاد مختلف قابل سفارش میباشد. تصاویر زیر برخی از کارتنهای مخصوص اسباب کشی زیبابار تهران را نشان میدهد.

خرید کارتن اسباب کشیکارتن اثاثیهکارتن اسباب کشی ارزانکارتن اسباب کشیکارتن مخصوص اسباب کشیاسباب کشی حرفه ایفروش کارتن و لوازم اسباب کشیکارتن زیبا بارکارتن اثاثیهکارتن و لوازم اسباب کشی